Menu  Menu

Her er alle vores medarbejdere

Ledelse
Brian Degn Mårtensson

Forstander
Brian Degn Mårtensson
bdm@fagskole.nu

Pernille Sullivan

Viceforstander
Pernille Sullivan
sullivan@fagskole.nu

Undervisere
Lasse Dreboldt Olsen

Lærer i dansk og engelsk
Lasse Dreboldt Olsen
dreboldt@fagskole.nu

Elsebet Christensen

Lærer i dansk og engelsk
Elsebet Christensen
christensen@fagskole.nu

Kim Petersen

Lærer i Gastronomi
Kim Petersen
wissing@fagskole.nu

Kaisa Alminde

Lærer i Gastronomi
Kaisa Alminde
alminde@fagskole.nu

Malene Henriksen

Lærer i Grafisk Design
Malene Henriksen
henriksen@fagskole.nu

Christian Clement

Gartner og underviser
Christian Clement
clement@fagskole.nu

Jacob Friis Nielsen

Lærer i Game Design
Jacob Friis Nielsen
friis@fagskole.nu

Xinna Pedersen

Vagtlærer i Design
Xinna Pedersen
xinna@fagskole.nu

Jacob Nørby

Pædagog
Jacob Nørby
noerby@fagskole.nu

Andreas Larsen

Pædagog
Andreas Larsen

Annelies Van der Meer

Pianist
Annelies Van der Meer

Teknisk personale
Gitte Fredslund

Køkkenleder
Gitte Fredslund
fredslund@fagskole.nu

Elin Frederiksen

Køkkenassistent
Elin Frederiksen

Janne Wittenkamp

Køkkenassistent
Janne Wittenkamp

René Gudtmann

Servicechef
René Gudtmann
gudtmann@fagskole.nu

Megan Sullivan

Serviceassistent
Megan Sullivan

Øvrige
Annette Mortensen

Økonomiansvarlig
Annette Mortensen
regnskab@fagskole.nu

Steffen Donnerborg

SoMe- og Marketing Manager
Steffen Donnerborg
donnerborg@fagskole.nu

Er gastronomi 
din passion?

Drømmer du om at blive kok
- så start drømmen hos os!

Gastronomi

Kreativ med
Grafisk 
design

Er du kreativ og drømmer du om at blive
grafisk designer – så start her!

Grafisk Design

ER DU GAMER
MED LIV OG SJÆL?

Drømmer du om at designe fremtidens computerspil? Start din drøm hos os!

GameDesign

10. klasse eller Erhvervslinje

Hos os kan du vælge 10. klasse – eller en prøvefri Erhvervslinje

Læs mere

Kom og
tjek os ud!

Du er meget velkommen til at besøge os, inden du tilmelder dig. Ring og aftal tid.

T: 5783 0102

Følg os på facebook

Like os på Facebook og følg hverdagen. Deltag også i vores konkurrencer

Facebook